افزونه جانبی تجویز ها آزمایشگاه

که در ، ، اسفند 1, 1400
خرید

گزینه(های) مورد نظر خود را انتخاب کنید

خرید

افزونه جانبی تجویز آزمایشگاه وردپرس | افزونه جانبی تجویز دارو و توضیحات تکمیلی برای آزمایشگاه | افزونه جانبی فارسی رایگان برای ثبت نسخه دارو ها

علاوه بر نمایش نتیجه آزمایش شما معمولا احتیاج پیدا خواهید کرد که لیستی از تجویز ها و یا سفارش ها را برای مشتری خود داشته باشید. لیستی مانند لیست دارو، نحوه مصرف دارو ها، فعالیت های خاص و … که متناسب با نتایج آزمایش باید شخص انجام دهد.

افزونه جانبی تجویز آزمایشگاه وردپرس

افزونه جانبی تجویز ها برای افزونه اصلی آزمایشگاه  در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید علاوه بر توضیحات تفسیر، توضیحات بیشتری را در کنار هم را به جواب نهایی آزمایش مشتری خود اضافه کنید.

ثبت تجویزها

برای ثبت تجویز ها، شما باید برای هر تفسیری که ایجاد میکنید توضیحات مربوط به تجویز ها را در فیلد تجویز اضافه کنید. برای اینکار وارد مسیر پنل ادمین > تفسیر ها > ویرایش/افزودن یک تفسیر  شوید. در این قسمت می توانید فیلد تجویز را بعد نصب و فعالسازی این افزونه جانبی مشاهده کنید. لیست کامل تجویز های تمامی تفسیر ها در کنار هم در نتیجه نهایی آزمایش قسمت خروجی/پرینت نمایش داده میشوند.

تنظیمات لیست تجویز ها

در صفحه تفسیر یک آزمایش شما میتوانید در قسمت سمت چپ پایین، تنظیمات مربوط به لیست تجویز ها را مشاهده کنید. شما می توانید موقعیت نمایش لیست را در نتایج مشخص کنید و یا می توانید لیست را کلا مخفی کنید.

نحوه نصب افزونه در وردپرس

وارد پنل ادمین وردپرس خود شوید و مسیر افزونه ها > افزودن > بارگزاری افزونه شوید و فایل اصلی افزونه اصلی آزمایشگاه را نصب و فعال کنید.

سپس فایل افزونه جانبی را همانند فرایند نصب افزونه اصلی نصب و فعال کنید.

خرید

2$

اکنون به اشتراک بگذارید

این محصول برای شما شامل مزایای زیر می‌ باشد:
دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان وب کوک

ویژگی های محصول

 • قیمت
  :

  89,000 تومان

 • منتشر شده
  :

  اسفند 1, 1400

 • اخرین به روز رسانی
  :

  اردیبهشت 28, 1401

 • شامل فایل های
  :

  PHP, Css, js

 • سازگار با
  :

  وردپرس 5 به بالا

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید