افزونه جانبی نمودار ها آزمایشگاه

که در ، ، اسفند 1, 1400
خرید

گزینه(های) مورد نظر خود را انتخاب کنید

خرید

افزونه جانبی نمودار ها آزمایشگاه وردپرس | افزونه نمایش چارتی نتایج آزمایش | افزونه نمودار بار، راداری، منتطقه قطبی، دوناتی وردپرس

اینکه شما بتوانید در نتایج آزمایش های یک مشتری خود را و مسیر تغییرات آزمایش های آن را در یک نگاه مشاهده کنید، بسیار کاربردی و مفید می تواند باشد. افزونه وردپرس آزمایشگاه به شما این امکان را می دهد تا نتایج آزمایش های مشتری های خود را به سادگی حفظ کنید و آزمایشی را از دست ندهید و روند تغییرات آن ها را در یک نمودار مشاهده کنید.

 

 

افزونه جانبی نمودار ها آزمایشگاه وردپرس

این افزونه جانبی برای افزونه اصلی آزمایشگاه  در نظر گرفته شده است تا با این بتوانید تغییرات آزمایش های مشتری خود را علاوه بر نمودار خطی در نمودار های نوع بار، راداری، منتطقه قطبی، دوناتی نیز مشاهده کنید.

نمایش جواب آزمایش ها در چارت و نمودار

برای نمایش مجموع جواب آزمایش های مشتری می توانید وارد مسیر پنل ادمین > آزمایشگاه > مشتریان > نمودار تغییرات (موس را روی یک کاربر ببرین تا این گزینه برای آن شخص نمایش داده شود)  شوید. عناصری که می خواهید در آزمایش نمایش داده شوند را انتخاب کنید و در مرحله بعد نوع چارت و تعداد آزمایش هایی که می خواهید در نمودار شرکت داده شوند را انتخاب کنید. تعداد آزمایش هایی که انتخاب می کنید از جدید ترین آزمایش های شخص انتخاب می شود.

نحوه نصب افزونه در وردپرس

وارد پنل ادمین وردپرس خود شوید و مسیر افزونه ها > افزودن > بارگزاری افزونه شوید و فایل اصلی افزونه اصلی آزمایشگاه را نصب و فعال کنید.

سپس فایل افزونه جانبی را همانند فرایند نصب افزونه اصلی نصب و فعال کنید.

خرید

2$

اکنون به اشتراک بگذارید

این محصول برای شما شامل مزایای زیر می‌ باشد:
دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان وب کوک

ویژگی های محصول

 • قیمت
  :

  89,000 تومان

 • منتشر شده
  :

  اسفند 1, 1400

 • اخرین به روز رسانی
  :

  اردیبهشت 28, 1401

 • شامل فایل های
  :

  PHP, Css, js

 • سازگار با
  :

  وردپرس 5 به بالا

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید