افزونه جانبی ارسال پیامک آزمایشگاه

که در ، ، بهمن 30, 1400
خرید

گزینه(های) مورد نظر خود را انتخاب کنید

خرید

افزونه جانبی ارسال پیامک آزمایشگاه | افزونه ارسال پیامک آزمایشگاهی رایگان | افزونه جانبی فارسی برای ارسال اعلان آزمایش به مشتریان وردپرس

ارسال پیامک جزء جدا نشدنی افزونه های محبوب و پر طرفدار وردپرس شده است. افزونه هایی که برای ارتباط با مشتریان طراحی شده اند و لازم است این ارتباط ساده تر و راحت تر انجام بشود. افزونه جانبی ارسال پیامک برای افزونه آزمایشگاه طراحی شده است تا شما به راحتی بتوانید در کنار ثبت نتایج آزمایش، مشتریان خود را از وضعیت آزمایش مطلع سازید.

افزونه جانبی ارسال پیامک آزمایشگاه

این افزونه جانبی به شما این امکان را می دهد تا به هر وب سرویس ارسال پیامک متصل شوید. بعد از اینکه وضعیت آزمایش مشتری با ثبت توضیحات کارشناس در قسمت تفسیر، به حالت تفسیر شده تغییر کرد، پیامک با متن دلخواه شما به مشتری ارسال خواهد شد.

ثبت شماره برای مشتری

برای ثبت شماره مشتریان خود مسیر پنل ادمین > آزمایشگاه > مشتریان > ویرایش یک مشتری (موس را روی یک مشتری ببرید تا ویرایش نمایش داده شود) > اطلاعات آزمایش ها > شماره تلفن شوید. در این قسمت می توانید شماره تلفن مشتری خود را ثبت کنید. این شماره برای ارسال پیامک استفاده می شود.

نحوه نصب افزونه در وردپرس

وارد پنل ادمین وردپرس خود شوید و مسیر افزونه ها > افزودن > بارگزاری افزونه شوید و فایل اصلی افزونه اصلی آزمایشگاه را نصب و فعال کنید.

سپس فایل افزونه جانبی را همانند فرایند نصب افزونه اصلی نصب و فعال کنید.

نحوه تنظیم پنل پیامکی

برای تنظیم پنل پیامکی به همراه توضیح تصویری می توانید داکیومنت افزونه اصلی آزمایشگاه را مطالعه کنید. برای مشاهده داکیومنت می توانید اینجا کلیک کنید.

خرید

16 دانلودها

اکنون به اشتراک بگذارید

این محصول برای شما شامل مزایای زیر می‌ باشد:
دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان وب کوک

ویژگی های محصول

 • قیمت
  :

  0 تومان

 • منتشر شده
  :

  بهمن 30, 1400

 • اخرین به روز رسانی
  :

  اسفند 21, 1400

 • شامل فایل های
  :

  PHP, Css, js

 • سازگار با
  :

  وردپرس 5 به بالا

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید