در صورت عدم وجود داکیومنت مورد نظر شما، در صفحه محصول در ژاکت، قسمت “دیدگاه های محصول”، راهنمای مورد نیاز خود را همراه با توضیحات ذکر کنید. ما در اولین فرصت آن را برای شما ایجاد خواهیم کرد. 

سبک های اصلی تقویم ها

در زیر سبک های اصلی نحوه نمایش تقویم رویداد های ایونت آن را مشاهده می کنید.

استفاده پیش فرض

تقویم افزونه ایونت آن بعد از اینکه چند رویداد اضافه کردید به این شکل ظاهر می شود. به‌طور پیش‌فرض، زمانی که بیننده روی رویداد کلیک کند، رویدادهای تقویم به پایین باز می شوند.
 
				
					[add_eventon]
				
			

رنگ بندی رویداد

رویدادهای با رنگ بندی را می توان به راحتی از طریق کد کوتاه فعال کرد تا رنگ های زیادی به رویدادهای شما اضافه شود.
				
					[add_eventon eventtop_style='2']

				
			

حباب های رویداد

با حباب های رویداد ایونت آن در بین بازدیدکنندگان وب سایت خود هیجان ایجاد کنید. هنگامی که روی یک حباب کلیک می کنید، جزئیات رویداد به عنوان لایت باکس یا به عنوان صفحه رویداد واحد باز می شود.
				
					[add_eventon eventtop_style='3']

				
			

نمای کاشی از تقویم

تقویم ایونت آن به سبک کاشی نیز ارائه می شود. با کد کوتاه زیر می توانید به راحتی به این امر دست یابید. نمای کاشی نیز با افزونه های دیگر ما سازگار است. می توانید تا 4 کاشی پشت سر هم (در هر ماه) اضافه کنید. و آنها به گونه ای ساخته شده اند که پاسخگو باشند، بنابراین وقتی تقویم را روی صفحه نمایش کوچکتر مشاهده می کنید، کاشی ها متناسب با محیط تغییر اندازه پیدا می کنند.
				
					[add_eventon tiles="yes" tile_count="4" tile_height="250" ]
				
			

نمای کاشی تقویم با تصاویر

نسخه کاشی ایونت آن همچنین می تواند از طریق کد کوتاه تغییر یابد تا تصاویر ویژگی های رویداد را به عنوان تصویر پس زمینه کاشی به جای رنگ رویداد نشان دهد. اگر رویدادی تصویر نداشته باشد، رنگ رویداد به عنوان رنگ پس‌زمینه نشان داده می‌شود. کد کوتاه زیر در ایونت آن می تواند این کار را انجام دهد.
				
					[add_eventon tiles="yes" tile_count="3" tile_bg="1" ]
				
			

نمای کاشی با جزئیات رویداد

یکی دیگر از روش های نمایش و چیدمان نمای کاشی، نمایش کاشی هایی با جزئیات رویداد در زیر تصویر رویداد است.
				
					[add_eventon tiles="yes" tile_bg="1" tile_style="1" tile_count="3" ]
				
			

نمایش با طرح سفید

می‌توانید با استفاده از کد کوتاه eventtop_style=’0′ در هر یک از تقویم‌ها، به راحتی به شکل سفید و بدون رنگ ردیف ها (ایونت تاپ ها) را نمایش دهید.
				
					[add_eventon eventtop_style='0']
				
			

ثبت لوکیشن

متاسفانه api برای ایرانی ها تحریم است. شما می توانید از کد iframe استفاده کنید که در تصویر مشخص شده است. در ابتدا وارد سایت گوگ مپ شوید و موقعیتی را که می خواهید پیدا کنید سپس طبق مراحل زیر لوکیشن را به محل برگزاری رویداد اضافه کنید.
از پنل ادمین وارد مسیر زیر شوید : رویدادها > محل برگزاری > یک محل را انتخاب و بر روی ویرایش کلیک کنید و در قسمت مشخص شده در تصویر کد را وارد نمایید:

درون ریزی محتوای دمو

برای درون ریزی محتوای دمو ابتدا افزونه جانبی CSV Importer را مانند افزونه اصلی ایونت آن، نصب کنید. سپس وارد مسیر پنل ادمین > ایونت آن > درون ریزی با CSV شوید. فایل csv موجود در پوشه “محتوای دمو” را و یا فایل مورد نظر دیگر خود را انتخاب و روی دکمه آپلود کلیک نمایید. در مرحل بعد بر روی درون ریزی کلیک نمایید تا رویداد های دمو برای شما ایجاد شوند.

آماده تنظیم تقویم خود هستید؟

برای خرید امن افزونه ایونت آن از ژاکت، روی لینک زیر کلیک کنید