داکیومنت و راهنما افزونه نقشه ساز پرو

Image Map Pro افزونه ای قدرتمند برای وردپرس است و دارای ویژگی های خاص خود است، با این افزونه می توانید به سرعت و به راحتی جامع ترین مجموعه ای از نقشه های تصویری تعاملی SVG، پین محصول روی تصویر و تصویر سازی های سفارشی را ایجاد کنید و آنها را در وب سایت خود نمایش دهید. 

در صورت عدم وجود داکیومنت مورد نظر شما، در صفحه محصول در ژاکت، قسمت “دیدگاه های محصول”، راهنمای مورد نیاز خود را همراه با توضیحات ذکر کنید. ما در اولین فرصت آن را برای شما ایجاد خواهیم کرد. 

ورود به ویرایشگر

بعد از نصب وارد و فعال سازی افزونه می توانید از طریق مسیر، پنل ادمین > افزونه ها > نقشه تصویر پرو وارد ویرایشگر شوید.

راهنمای شروع

برای ساخت تصویر جدید، بر روی گزینه جدید از منوی بالا کلیک نمایید، نام و قالب تصویر را مشخص کنید و بر روی ایجاد کردن کلیک نمایید.
 
افزونه نقشه ساز تصویر فارسی

افزودن تصویر به نقشه ساز

برای افزودن تصویر دلخواه خود به ویرایشگر، وارد تنظیمات از منوی بالا شوید، از منوی سمت راست گزینه تصویر را انتخاب کنید، می توانید لینک تصویر را در فیلد آدرس تصویر وارد نمایید و یا تصویر را کتابخه وردپرس خود انتخاب نمایید.

نحوه کار با ابزار های ویرایشگر

برای آشنایی بهتر با نحوه کار با ابزار ها می توانید ویدیو های آموزشی ایجاد شده برای شما را مشاهده نمایید.
توجه داشته باشید برای استفاده از ابزار های بیضی و مستطیل بعد از انتخاب، آنها را بر روی تصویر باید به سمت راست و پایین بکشید.
 

استفاده از تصویر آماده شده در صفحه دلخواه

بعد از ساخت تصویر می توانید باید شرتکد برای تصویر خود مشخص کنید تا در صفحه دلخواه خود بتوانید آن را نمایش دهید. برای این کار کد کوتاه دلخواه خود برای تصویر ساخته شده در قسمت تنظیمات(از منوی بالا) > عمومی > کد کوتاه وارد کنید. به طور مثال
image-map-pro-my-image-1
و در صفحه مد نظر می توانید از کد کوتاه خود به صورت زیر استفاده کنید:
				
					[image-map-pro-my-image-1]

				
			
شما میتوانید هر کد کوتاهی را برای تصویر انتخاب کنید، بهتر است در ابتدای نام یک کلمه کلیدی مانند image-map-pro- اضافه کنید تا با کدهای کوتاه سایر افزونه ها تداخلی به وجود نیاید.

آماده تنظیم نقشه خود هستید؟

برای خرید امن افزونه نقشه ساز از ژاکت، روی لینک زیر کلیک کنید